Як окремі оператори Нової пошти заробляють гроші на клієнтах

Як окремі оператори Нової пошти заробляють гроші на клієнтах

Журналіст і продюсер Сергій Грішин замовив з доставкою через Нову пошту павербанк з оплатою при отриманні. Менеджер компанії, у якої був куплений непостредственно павербанк повідомив, що посилка відправлена, Сергій оплачує 2 гривень, а компанія оплачує переказ грошей.

Про це він написав на своїй сторінці Facebook.
Але коли прийшов у 81 відділення отримувати посилку, виявилося, він оплачує і доставку та відправлення грошей.


«Прийшов у відділення №81 отримувати. А мені оператор НП, Вихівський Василь, каже, що я оплачую і доставку та відправлення грошей. Я уточнив, чи не помилився він. Він мене запевнив, що все точно. Я подивився на накладну і не побачив там інформації, хто оплачує переказ грошей. Звернув уваги Василя на це. Він сказав, що в накладній ця інформація не відображається», — пише Сергій.

Сергій Гришин подзвонив менеджеру компанії, менеджер його запевнив, що немає ніякої помилки і вони оплачують доставку грошей.
Також менеджер повідомив Сергію, що співробітники Нової пошти таким чином обманюють своїх клієнтів. І порадив Сергію повернутися у відділення і вимагати фіскальний чек.

«Ціна питання 28 грн. і мені було лінь йти назад. Але я таки пішов. Підійшов до Василя і попросив таки довести мені, що оплату повинен зробити я. Він знову мене запевняв, що мене обдурили відправників товару. Його головний аргумент звучав так — тут написано, «платник «Приватна особа Київ», і це ви». на моє запитання, чому це я, а не відправник, відповіді не було. Я попросив фіскальний чек за відправку грошей. Він сказав що вже не можуть його зробити, т. к. минув час. Покликав дівчинку оператора, вона теж мені заливала, що чек вже зробити не можуть. Мене ця відповідь не влаштувала, і я попросив будь-який документ, де вказано, що повинен я платити. Дівчинка ще раз подивилася в монітор і сказала: «ой, вибачте, дійсно». Каже, вибачте Васю, він у нас недавно працює. Вася віддав мені 28 грн, сказав — вибачте і відвернувся. Дівчинці я повідомив, що Васю не пробачу», — написав Гришин.

Після було кілька дзвінків від вищестоящих співробітників Нової пошти. Дехто з них навіть повідомили, що Васю звільнили. Але коли Сергій прийшов на Нову пошту, після так званого «васиного звільнення», той сидів на своєму місці і працював.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий