Як три сестри потопають в розкоші, працюючи в прокуратурі

Як три сестри потопають в розкоші, працюючи в прокуратурі

Рідні сестри Галина, Марія і Любов Солонські, працюючи в органах прокуратури, живуть розкішним життям
Журналісти провели розслідування і з’ясували, що доходи і витрати сестер не сходяться.


Так, Галина Солонська в своїй декларації серед родичів вказала лише свого сина – Івана Володимировича Куліша. У деклараціях 2015 і 2016 роки вона задекларувала всього 54 тис грн заробітної плати та 4 тис грн допомоги при народженні дитини в 2015 році.

Дитині Солонській близько 4 років і на неї записано величезний особняк під Чернівцями, в с. Чагор. Отримала дитина цей будинок разом із землею в подарунок в 2014 році, тобто відразу при народженні. Загальна площа будинку – 403 м², а розмір землі – 1015 м². Зазначена в декларації вартість цього маєтку – понад 1 млн грн.
Також прокурор має у власності квартиру в Києві, де проживає її сестра Любов. Ця квартира має площу 139 м² і розташована в елітному будинку, за адресою бульвар Дружби Народів, 14-16. Зазначена в декларації вартість цієї квартири – 2 млн грн, а придбала її прокурор в 2014 році. В цьому ж будинку вона має гараж вартістю 154 тис грн.

Також у власності Яківни ще дві земельні ділянки в с. Вороновиця загальною площею 1212 м².

Ще одна квартира в Чернівцях перебуває у спільній власності. Після аналізу декларацій всіх сестер журналісті припустили, що цією квартирою навпіл володіють сама Галина і її сестра Любов.

Також Галина є власником Audi Q5 2011 року випуску. Придбала вона це авто в 2012 році. Ще у неї є іномарка Mitsubishi Colt 2008 року випуску, придбаний в тому ж році.

Джерело: «Просуд»

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий