Як за харчування школярів батьків змушують платити гроші у таємний «благодійний фонд»

Як за харчування школярів батьків змушують платити гроші у таємний «благодійний фонд»

Тепер усіх батьків попросили заповнити отаку заяву. Не хочеш платити за харчування в благодійний фонд «Перспектива освіти»? (Який, як з’ясувалося, розташований у квартирі на Антонова, а очолює його освітянка-пенсіонерка з Солом’янського району). Ок, не підписуй, тільки дитина сидітиме голодна.
Так має бути на думку адміністрації. Але боюся, більше так не буде.


Батьки з інших класів, в яких багато років діти вчаться в «Ерудиті», і які б не хотіли нічого змінювати, заходять написати в коментах, шо «дешевий журналюга вирішив попіаритись»))) Вони не вміють гуглити.

Директора школи нібито вчора забрала швидка. Треба буде дізнатися в лікарів, який діагноз. Може такий самий, як в судах у Насірова та інших, а може й справді прихопило. Управління освіти пообіцяло перевірку.
А вони й далі роздають ці добровільно-примусові заяви. Ну хоч би трохи подумали головами. Чесне слово…

Скажу вам, хрінова в освіти перспектива, якщо за постачання продуктів у шкільну їдальню, треба платити добровільний внесок у фонд «Перспектива освіти». Все, чого я вимагаю, це дати мені внятну платіжку, де в полі призначення платежу буде написано «за харчування», а гроші підуть постачальнику продуктів, а не в лівий «благодійний фонд».

Bohdan KUTIEPOV

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий