Главная / Новости / Происшествие / Як ЗСУ йшли з позицій на Донбасі: з’явилося відео

Як ЗСУ йшли з позицій на Донбасі: з’явилося відео


У суботу, 9 листопада, біля села Петрівське на Донбасі почалося розведення військ між Україною і терористичною «ДНР», за яким спостерігали представники міжнародних організацій і журналісти.

Процес відведення показали в сюжеті «ТСН» (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).Так, близько 12:00 біля села Богданівка Донецької області в небо злетіла біла сигнальна ракета, яка сповістила про готовність українських військ почати відхід із передових позицій. За словами розвідників, таку саму ракету раніше випустили і терористи.

Читайте также   Бывший топ-менеджер ПриватБанка Яценко вышел из СИЗО под залог в 52 млн гривен

На місці були присутні бронеавтомобілі ОБСЄ і безпілотники. Командир бригади ЗСУ заявив, що особисто виходив на передові позиції і бачив «білий сигнал» з окупованої території.

О 12:15 в небі з’явилася друга, зелена ракета, що повідомила про початок руху від передової в тил на один кілометр. Незабаром після цього на горизонті з’явилися БМП і вантажівки.

За словами генералів, аналогічним чином війська відступали в 2016 році: Об’єднані сили пішли не в поле, а в заздалегідь підготовлені колишні окопи і бліндажі.

Читайте также   В метро Киева спортсмены жестоко избили СБУшников: их вычислили. Фото и видео

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...