Ярош підтримав ідею про заборону ОПЗЖ та «Партії Шарія»
![Ярош підтримав ідею про заборону ОПЗЖ та «Партії Шарія»](http://newnews.in.ua/wp-content/uploads/2020/07/unian_646906_771x517.jpg)
Ексочільник «Правого сектора» Дмитро Ярош підтримав пропозицію Нацкорпусу про заборону діяльності ОПЗЖ та «Партії Шарія»
Про це Ярош написав на своїй сторінці у Facebook.
«Цілком підтримую вимогу Національного корпусу та інших патріотичних організацій про зняття з реєстрації та заборони діяльності антидержавних, пропутінських політико-олігархічних угрупувань ОПЗЖ і «партія шарія», — написав Ярош.
За його словами, проросійські колаборанти не мають права брати участь у політичному житті держави.
«Медведчук і його банда — не політичні опоненти, вони — відверті вороги України. На їхніх руках кров тисяч українських патріотів. Слава Нації! Смерть ворогам!», — додав Ярош.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий