Главная / Новости / Общество / Ярош просить врятувати легендарного комбата УДА Андрія Гергерта “Червня”

Ярош просить врятувати легендарного комбата УДА Андрія Гергерта “Червня”


У заступник командира Української добровольчої армії (УДА) легендарного комбата Андрія Гергерта, відомого під позивним “Червень”, діагностовано смертельне захворювання.

Ситуація критична. З проханням про порятунок захисника України до громадськості звернувся екс-лідер “Правого сектора” Дмитро Ярош.Заступник командира УДА, командир 8-го Окремого батальйону і кавалер двох орденів Богдана Хмельницького Андрій Гергерт бореться зі смертельним захворюванням.

Про це в Facebook написав колишній лідер “Правого сектора” Дмитро Ярош.

“Гергерт 5 років на фронті боровся з одвічним ворогом України. Тепер він бореться з важким захворюванням”, – написав Ярош.

Читайте также   В пяти областях Украины решили усилить карантин

Він уточнив, що для лікування військового необхідна велика сума. Поки всю зібрати не вдалося. Політик просить українців про допомогу.

“Андрій – мудрий, мужній і благородний, він – вірний син України. Допоможемо йому подолати кляту хвороба!” – написав Ярош.

8-й батальйон УДА на своїй офіційній сторінці в Facebook інформацію про хвороби підтвердив. За їхніми даними, у Гергерт діагностували рак шлунка.

“Зараз комбат на операційному столі”, – повідомили військові. Вони уточнили, що “ситуація дуже складна”.

Читайте также   Портрет Петра Порошенко предложили печатать на купюре в 5 гривен

“Когось війна вирвала з цього світу кулею, а з когось висмоктує життя по краплині. Не дозволимо відірвати комбата від сім’ї і чотирьох його дітей! Той, хто жертвував собою заради України, потребує допомоги сьогодні від нас!” – написали в УДА.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...