Март 24, 2018
Главная / Новости / Общество / Ярош розповів, на що готовий брати гроші в олігархів

Ярош розповів, на що готовий брати гроші в олігархів

Ярош

Нардеп Дмитро Ярош, який у лютому презентував Національний рух «Державницька ініціатива Яроша», заявляє, що на політичну діяльність не бере грошей у олігархів.

Про це він розповів в інтерв’ю «Українській правді«.

На питання, чи буде він брати гроші у Ігоря Коломойського, у випадку дострокових виборів до парламенту, Ярош відповів: «Я в олігархів не брав, не беру і не буду брати гроші на політику. Це моя принципова позиція. На війну – скільки завгодно».

Водночас він розповів, що його організацію підтримують легальні бізнесмени.

«У нас є люди, які займаються задекларованим бізнесом. Такі витрати, як утримання офісу або кілька зарплат, їм під силу. З лютого я робив об’їзди по областях, об’їхав більше половини, і ще планую. Усюди, крім зустрічей з активом, зустрічався також з малим та середнім бізнесом», — сказав він.

«Крім того, ми створили такий майданчик «Комітет національної дії», щоб максимально розширити кадрову базу руху, який є у нас в умах, і який ми намагаємося формувати. Туди входить середовище Тараса Стецьківа, в якому всі самодостатні люди, яких не треба утримувати. Є хлопці з руху «Вільні люди» (координує нардеп з «НФ» Андрій Левус – УП). Вони зараз займаються питаннями економічною деокупації, і в них теж є ресурс», — розповів Ярош.

Читайте также на NewNews:   Кот так хотел выйти, что закричал человеческим голосом «Открой мне»! (видео)

За його словами «в «Комітет» постійно підтягуються різні середовища».

«Останнє – це Асоціація фермерів, куди входять п’ятдесят тисяч фермерських господарств. Ми їх теж розглядаємо як людей, які можуть самостійно забезпечувати свою діяльність в областях. Водночас, це реальний ресурс. При цьому, він не олігархічний, що дуже важливо», — сказав Ярош.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram

Также читайте другие новостиДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *