Є 24 години, щоб повернутися: Зеленський пригрозив «висновками» нардепам, що втекли з України

Є 24 години, щоб повернутися: Зеленський пригрозив «висновками» нардепам, що втекли з України

Глава української держави Володимир Зеленский попередив народних депутатів та бізнесменів, які виїхали з країни, що на них чекатимуть наслідки. Президент закликав їх повернутися протягом доби.
Про це політик сказав на пресконференції за підсумками зустрічі з канцлером Німеччини Олафом Шольцом, що відбулася у понеділок, 14 лютого. Трансляція велася на Facebook-сторінці Офісу президента (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).


Політик зазначив, що всі представники парламенту мають повернутися на територію країни протягом 24 годин, інакше керівництву держави доведеться «робити висновки».

«Я від себе хочу попросити, щоб протягом 24 годин вони повернулися в країну», – сказав Зеленський.Він також звернувся до олігархів та зазначив, що Україна не буде впливати на бізнес. Однак президент вважає, що вони також мають повернутися до співробітників на свої підприємства.

Український президент додав, що у «такий непростий час для України залишаються надійні та справжні українці», а також зазначив, що його родина перебуває у Києві. «На цьому шляху важливо, хто з тобою», – наголосив глава держави.

Зазначимо, що заява Зеленського пролунала на тлі інформації, яку напередодні поширили кілька українських ЗМІ. За інформацією журналістів, деякі бізнесмени та нардепи нібито покинули територію України. Зокрема в Україні немає понад двадцяти нардепів. Серед них Ілля Кива (ОПЗЖ), Олег Волошин (ОПЗЖ), Дмитро Шпенов (позафракційний), Євген Яковенко (позафракційний), Ірина Аллахвардієва (Слуга народу), Тетяна Плачкова (ОПЗЖ) та інші.

Пізніше секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що за кордоном перебувають 23 народні депутати. Він закликав парламентарів встигнути на засідання Верховної Ради, що відбудеться 15 лютого.

Нагадаємо: 14 лютого Шольц на тлі заяв про високий ризик можливого вторгнення РФ в Україну прибув до Києва та зустрівся із Зеленським.

 

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий