“Єдина людина, яка …”: Те, що Кузьма Скрябін розповів про Парасюка перед смертю потрясло Мережу

“Єдина людина, яка …”: Те, що Кузьма Скрябін розповів про Парасюка перед смертю потрясло Мережу

Легендарний співак, запам’ятався українцям не тільки своєю творчістю, але й різкими висловлюваннями у бік політиків.
Кузьма не раз на всю країну заявляв про бездіяльність уряду і закликав усіх небайдужих нарешті відкрити очі на цю проблему. Володимир Парасюк, який запам’ятався не менше скандальними висловлюваннями, в прямому ефірі популярного українського телеканалу розповів про останні слова, які Кузьма сказав йому перед смертю.


«Ми з ним потім зустрілися на радіо в Києві. Кузьма Скрябін підійшов і сказав мені: «Давай будемо міняти країну. Я ще тут трохи концертів дограю, і почнемо серйозну діяльність ». Якби він був живий, я переконаний, що зараз ми були б разом », – сказав Парасюк.

Виявилося, що нардеп дуже добре знав Скрябіна і навіть називав його другом. Сам же Кузьма, на превеликий подив українців заявляв про те, що єдиний політик, якого він поважає – це Володимир Парасюк.
“Єдина людина в світі з Верховної Ради Володя Парасюк, який говорить те, що я розумію. Решта просто мукають, що складно сказати, що вони говорять”, – зазначив артист.

Кузьма останнім часом перед смертю дуже негативно ставився до того, що уряд замість того, щоб забезпечувати військових на сході країни продовжує ділити гроші між собою, а допомагати своїм захисникам доводиться простим українцям.

За словами Кузьми люди мають піти і затиснути “горіхи” тих, хто в уряді. Він навіть закликав тих, у кого є “та штука” тиснути горіхи йти разом з ним.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий