Главная / Новости / Винница / З битою на пасажира: водій маршрутки побив вінничанина через зауваження. Відео

З битою на пасажира: водій маршрутки побив вінничанина через зауваження. Відео


23 квітня вінничанин Юрій Кирилюк чекає на початок судової справи у Києві. Днями в столиці на нього напав водій маршрутки. Інцидент стався через зауваження, яке чоловік зробив керманичу транспорту.

 «Я сідав на кінцевій у маршрутці. Водій одразу кинувся в очі: то каву пив, то курив, голосно говорив. Потім почав чіплятися до молодої дівчини. Через таке зухвале залицяння вона навіть відмовилася сідати в маршрутку. Трішки проїхали, але водій продовжував поводити себе неадекватно. Я викликав правоохоронців. І між іншим запитав у водія, чи він адекватний. Та у відповідь отримав, щоб я йшов геть з салону, якщо буду ще щось говорити, то получу битою по голові. Слово за слово, і водій перейшов до дії. Бита у нього лежала прямо біля лобового скла», — розповів Вiнниця.info Кирилюк.Читайте также   В Виннице "герой парковки" жестко отметелил мужчину, но история закончилась неожиданно

Водій бив вінничанина на очах у перехожих та пасажирів маршрутки.

«Слава Богу, переломів немає, але чимало забоїв по лівій стороні. Крім цього, водій розбив мій телефон, коли спробував відзняти на відео його машину з номерами. Вискочив з салону і накинувся на мене. Я одразу викликав поліцію. Написав заяву, зняв побої. Столичні  копи порушили справу. Її вже передали до суду. Чекаю першого засідання», — продовжив Юрій.

До цього моменту нападник жодного разу не намагався зв’язатися з Юрієм.

Читайте также   В Виннице "герой парковки" жестко отметелил мужчину, но история закончилась неожиданно

«Ми наводили довідки, чи працює той водій ще на маршруті. За однією версією, його звільнили. Потім розповіли, що він так далі і працює. Дивна ситуація, але за телефоном перевізника, який вказаний саме по цій маршрутці, на дзвінки ніхто не відповідає. Їздили за вказаною адресою, там звичайна багатоповерхівка», — зауважив Кирилюк.

Окрім того, щоб водія судом позбавили права на керування транспортними засобами, вінничанин буде вимагати у кривдника відшкодування моральної та матеріальної шкоди.

На відео видно, як водій бере биту та виходить з маршрутки.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...