Главная / Новости / Общество / З водія — у мільйонери: як змінилося життя чоловіка, який виграв мільйон у «Лото-Забава»(відео)

З водія — у мільйонери: як змінилося життя чоловіка, який виграв мільйон у «Лото-Забава»(відео)


Минулого року Ігорь Мокін з невеликого містечка Гриців Хмельницької області виграв 1 млн грн у державній лотереї “Лото-Забава”, а на додачу новоспечений багатій отримав програму “2 дні з життя мільйонера” від “Клубу мільйонерів” М.С.Л.” Про це повідомляє Еспресо.TV.

Вже тоді Ігор Мокін зі своєю дружиною Русланою відчули, як живуть на широку ногу. Минув уже рік, а подружжя досі пам’ятає перші емоції.“Ми думали, що це все награно, що все вигадано. Але переконалися, що виграти можливо. Все насправді, справедливо. А люди чомусь у це майже не вірять”, – ділиться спогадами дружина мільйонера Руслана Мокіна.

Читайте также   23 февраля: почему именно в эту дату был День защитника отечества

Ігор – гравець із солідним стажем – випробовує вдачу в “Лото-Забаві” вже 15 років. Саме везіння, на його думку, допомогло зірвати великий куш.

“Як раз із ринку вийшов, там ларьок стоїть, продають квитки. Думаю, зайду візьму пару квитків. Зайшов – два взяв. Один безвиграшний, а другий…!” – згадує пан Мокін.

Виграні кошти в першу чергу витратили на будинок для сина. Себе ж переможець побалував новеньким автомобілем, а от море для дружини ще у планах.

Читайте также   Суд приговорил Стерненко к 7 годам тюрьмы: сеть взорвалась волной гнева

“На літо десь туди, щоб було тепленько. Позасмагати”, – мріє мільйонер.

За весь час існування лотереї “Лото-Забава” мільйонерами та мультимільйонерами стали вже 288 українців. Ігор Мокін радить ніколи не здаватися і вірити у свою перемогу.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...