Главная / Новости / Экономика / За рік Ляшко заробив 20 мільйонів і задекларував будинок у Козині

За рік Ляшко заробив 20 мільйонів і задекларував будинок у Козині

Олег Ляшко

За 2017 рік лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко отримав дохід в розмірі 20,6 млн. грн.

За даними декларації нардепа, із зазначених коштів 571 тис. грн. Ляшко виграв у лотерею «Фаворит спорт»; близько 1,78 млн. грн отримав в якості банківських відсотків; майже 17,78 млн. грн — від надання майна в оренду і відчуження нерухомості.Крім того, 512 тис. грн Ляшко отримав у вигляді заробітної плати та на виконання депутатських повноважень.

Дохід його співмешканки Росіти Сайранен, склав 559 тис. грн від відчуження майна.

Читайте также   США начали расследования из-за "Северного потока-2": крупная компания рискует попасть под санкции

Разом з тим Ляшко отримав право власності на житловий будинок у Козині під Києвом площею 357 кв. м і вартістю 11,2 млн. грн, і на земельну ділянку площею понад 6500 кв. м у цьому ж населеному пункті. Там же він орендував частину житлового будинку.

Як і у попередній декларації, Ляшко зазначив, що володіє 6 земділянками в Княжичах і квартирою площею майже 100 кв. м у Києві. При цьому у декларації за 2017 рік відсутня квартира площею 367 кв. м у Києві, власником якої Ляшко був минулоріч.

Читайте также   В Украине готовы ввести годовую цену на газ: стала известна точная дата

У спільній власності зі співмешканкою у нардепа — дачний будинок та земельна ділянка у Києві.

У банках нардепа має 4,45 млн. грн, 713 тис. доларів, готівкою Ляшко тримає 484 тис. доларів і 70 тис. євро, а також 839 тис. грн.

Крім того, минулоріч нардеп орендував автомобіль Toyota Land Cruiser 200, а у власності Росіти Сайранен з’явився Mercedes-Benz GLE 250.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...