За секс на пляжі з 13-річним хлопцем, у Британії засудили жінку на 5 років

За секс на пляжі з 13-річним хлопцем, у Британії засудили жінку на 5 років

У Великій Британії на п’ять років ув’язнили 29-річну жінку за секс із підлітком, інформує 1NEWS з посиланням на ТСН.
Перед інтимом жінка спілкувалася із 13-річним хлопцем у Facebook, де висилала йому відверті фото.


Повідомляється, що жінка подружилася з хлопчиком у червні-липні цього року. За даними поліції, вона спілкувалася з хлопцем в Інтернеті, обмінювалася зображеннями на сексуальну тематику і спілкувалася з ним на такі ж теми.

Читайте також: «Я хочу відчути твої руки на собі»: учительку в США заарештували за секс із школярем «Я хочу відчути твої руки на собі»: учительку в США заарештували за секс із школярем «Я хочу відчути твої руки на собі»: учительку в США заарештували за секс із школяремУ серпні цього ж року жінка подорожувала до Крайстчерчу, щоб зустрітися з підлітком. Мати хлопчика звернулася до поліції із повідомленням про те, що її дитина пропала. Також вона оглянула комп’ютер сина, де й виявила, що він спілкується із майже 30-літньою жінкою.

У поліції стверджують, що жінка дала хлопцеві алкоголь і вони залишилися в наметі на ніч на пляжі, де й вони зайнялися сексом. Наступного дня підліток зв’язався з мамою і був знайдений. Своєю чергою, жінку заарештували у поїзді на залізничному вокзалі пізніше цього ж дня.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий