Главная / Новости / Общество / “Зайцева вже на Кіпрі”: у мережі скандал, хочуть розстрілу

“Зайцева вже на Кіпрі”: у мережі скандал, хочуть розстрілу


Слідчий експеримент у Харкові, в ході якого підозрювану Олену Зайцеву привели на місце страшної ДТП, активно коментують у мережі

Користувачі вважають, що від цього буде мало толку, а також звертають увагу на ряд цікавих деталей.Як відомо, на місце події з Харківського СІЗО Зайцеву доставили в наручниках з довгим ланцюгом.

«Це породження пекла має до кінця своїх днів бути на ланцюгу, і бажано короткому», «Тварина має знати своє місце, а місце її на ланцюзі, що б ще більше горе не наробила», «Краще було б її на цьому ланцюзі возити по місту в цистерні з лайном і занурювати туди кожні 5 хвилин», – пишуть у мережі.

Також користувачі вважають, що завдяки цьому експерименту справа навряд чи якось просунеться.

Читайте также   Тактическая одежда, обувь, экипировка и многое другое напрямую из США

«Це що, ”показатєльные выступлєнія”? До чого ланцюг? Вистава для лохів? Винна – треба засудити і покарати, а не влаштовувати незрозумілі вистави!!!», «Ну що за нахуй?! Який “слідчий експеримент”? Нахуя кота за яйця тягнути? Коли вирок буде? І на скільки адекватний?», «Розстріляти гниду на місці», «Цю сучку не на ланцюгу вести на місце дорожньої пригоди, а повісити її там як пересторогу, мажорам су*ам буде наука», – пишуть в інтернеті.

Інші ж звернули увагу, що під час слідчого експерименту Зайцева була не дуже схожа на себе.

«Щось вона на себе не схожа. Пика розпухла. Заідає стрес, чи то є наслідки прогулів у фітнес клубі? Чи то взагалі не вона?», «А що, непоганий хід, а головне, що у нас все можливо. Після всіх судових процедур, знайдуть за винагороду бомжиху схожу, трохи підженуть параметри і посадять замість мажорки відбувати термін. А мажорка на Кіпр відправлять, в “зіслання”», – пишуть у мережі.

Читайте также   Каким должно быть резюме IT специалиста?

зайцева

Олена Зайцева (фото з архіву)

Крім того, увагу користувачів привернув одяг Зайцевої.

«У такій же куртці як у Зайцевої, її мати в лісі прощення просить. Цікаво…», «Напевно у них одна курточка на двох… Теж звернула увагу», «У них курточка одна на двох!!! Кожній по куртці не можуть дозволити!))) А лексус будь ласка!!», – зазначають в інтернеті.

Джерело: Politeka

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.