Зайцева, яка збила насмерть 6 людей, загоряє на сонечку «за гратами». Фото, ексклюзив

Зайцева, яка збила насмерть 6 людей, загоряє на сонечку «за гратами». Фото, ексклюзив

Олену Зайцеву, засуджену до 10 років позбавлення волі за смертельну ДТП у Харкові, сфотографували, коли вона загоряла в Покровському виправному центрі №79 у Дніпропетровській області.




Її знімки опублікувала на своїй сторінці в Facebook Олександра Загранична. Вона стверджує, що керівництво виправного центру «догоджає мажоркам».


Олександра Загранична стверджує, що керівництво виправного центру "догоджає мажоркам"

Олександра Загранична стверджує, що керівництво виправного центру «догоджає мажоркам»



«На фото вбивця Зайцева і ще одна мажорка на ім’я Валя. Ось так відбувають покарання ті, у кого є гроші, і ті, у кого немає грошей», – написала Загранична.

Олена Зайцева загоряє в Покровському виправному центрі

Олена Зайцева загоряє в Покровському виправному центрі

Загранична виклала фото не лише, можливо, Зайцевої, а й інших засуджених жінок, які в цей час працюють.

Засуджені в ПВК №79

Засуджені в ПВК №79

Достовірність цих фото OBOZREVATEL підтвердила начальниця Покровського виправного центру №79 Інна Мицюк.

Вона повідомила, що фотографії дійсно зроблені в ПВЦ №79 у Дніпропетровській області і пояснила, чому таке стало можливим.

«Фотографії дійсно зроблені іншими засудженими, але про жодні поблажки для Зайцевої мова не йде. Для розуміння: вона перебуває в секторі, де відбувають покарання жінки, які засуджені за злочини з необережності – до позбавлення волі. Вони повністю ізольовані від інших засуджених (до обмеження волі – прим.). Усього в секторі, разом із Зайцевою, їх шестеро», – розповіла Мицюк.

За її словами, ця категорія засуджених не має права вільно пересуватися територією – це законодавчо заборонено.

«Вони постійно перебувають тільки в секторі, у них свій маленький прогулянковий дворик. Не можуть мати при собі мобільні, а телефонні переговори дозволені тільки в черговій частині, під наглядом адміністрації», – додала начальниця виправного центру.

Водночас у засуджених до обмеження волі жінок більше «можливостей». Вони мають при собі мобільні телефони, вільно пересуваються територією виправного центру і навіть виїжджають у місто за покупками.

Інна Мицюк розповіла ще про одну відмінність у відбуванні покарання цих двох категорій.

«Згідно із законом засуджені до обмеження волі зобов’язані працювати, тому що вони тим самим забезпечують своє утримання в установі. А ось ті, хто відбуває покарання позбавлення волі, цього робити не зобов’язані. Однак п’ять жінок виявили бажання працювати, серед них і Зайцева», – розповіла начальниця виправцентру.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий