Залишилося трохи більше тижня: гряде тарифний удар, озвучено нові ціни

Залишилося трохи більше тижня: гряде тарифний удар, озвучено нові ціни

З червня 2018 року ціни на газ зростуть на 8,5-8,9%


Як говориться в повідомленні прес-служби Нафтогазу, подорожчання торкнеться українських підприємств.Зокрема, для підприємств і інших суб’єктів господарювання, які закуповують більше 50 тисяч кубометрів газу на місяць, ціна палива виросте на 8,9% або 810 гривень до 9952,80 гривень за кубометр. Для тих, хто споживає до 50 тисяч кубометрів газу на місяць ціна виросте на 8,5% – до 10893,6 гривень за кубометр.

“Запропоновані ціни на природний газ з ресурсу компанії диференційовані в залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків з Нафтогазом”, – йдеться в повідомленні.
как изменятся субсидии

Нафтогаз вже вдруге за останні 3 місяці підвищує ціни для суб’єктів господарювання. Зокрема, в травні ціни на газ зросли на 5,2-5,5%.

Також в уряді повідомили, що ведуть переговори з Міжнародним валютним фондом про ціни на газ для населення.

Російський Газпром почав процес розірвання контрактів з Нафтогазом. За словами глави компанії Олексія Міллера, переговори про продовження дії договорів зайшли в глухий кут.

За перший квартал 2018 року Нафтогаз сплатив в бюджету 30,7 мільярдів гривень податків, що склало близько 18% всіх податкових надходжень.

Нагадаємо, стало відомо, як зміниться процес нарахування субсидій в Україні після внесення Кабміном чергових змін

Так, нове рішення чиновників призведе до того, що багато українців втратять право на допомогу, а іншим потрібно довести своє право на субсидію.

Крім іншого, згідно з новими правилами, бьла зменшена норма щодо газу і електроенергії для індивідуального опалення. На 1 кв.м. площі тепер належить 4,5 куб.м. газу і 30 кВт/год. Перевитрату електроенергії і газу доведеться оплачувати за повною вартістю.

Зменшено також житлову площу, на яку нараховується субсидія. Тепер вона становить 48,87 кв.м. – якщо в квартирі проживає одна людина пенсійного віку. Якщо ж в квартирі живуть двоє пенсіонерів, але норма зростає до 62,52 кв.м.

Відтепер, субсидія не нараховується власникам житла класу «люкс» – квартира більше 120 кв.м., будинок більше 200 кв.м. У допомогзі буде відмовлено власникам автомобілів, які випущені після 2013 року. Зміни не стосуються автомобілів для інвалідів та мопедів.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий