Залужний: тероборона стала страшним сном для ворога!
![Залужний: тероборона стала страшним сном для ворога!](http://newnews.in.ua/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-02_16-18.jpg)
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний привітав українських бійців із Днем територіальної оборони. Він заявив, що наші Сили спротиву стали страшним сном для ворога.
Привітання він виклав 2 жовтня на своєму Telegram-каналі. Генерал наголосив на значній ролі тероборони у боротьбі проти окупантів.
«Ви взяли до рук зброю, щоб захистити свободу і рідних. Ще вчора люди мирних професій, сусіди, колеги, друзі, сьогодні – побратими і посестри. Під гаслом «Готові до спротиву!» Сили територіальної оборони ЗСУ довели, що українці сміливі, вільні, незламні! Разом до Перемоги!», – зазначив головнокомандувач.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий