Главная / Новости / Экономика / Замість «Ашана» і не у Києві: де в Україні можуть відкрити перший супермаркет Lidl

Замість «Ашана» і не у Києві: де в Україні можуть відкрити перший супермаркет Lidl

Найбільша європейська мережа супермаркетів Lidl, ймовірно, може розпочати свою діяльність в Україні у місті Івано-Франківськ. Водночас коли саме може з’явитися перший магазин нині невідомо.Про це сказав мер Івано-Франківська Руслан Марцінків в ефірі радіо «Західний полюс», відповідаючи на питання про можливість відкриття у місті французького гіпермаркету Auchan SA – «Ашан Україна», передає видання «KURS«.За словами Марцінківа, ідею про відкриття «Ашану» відклали через кризу, спричинену пандемією коронавірусу. «Знаємо, що десь хоче відкриватися Lidl. Перший Lidl мав би відкриватися у місті Івано-Франківську», – сказав він.

Читайте также   Власників паїв обкладуть новим податком: скільки та за що доведеться платити


Зазначимо, інформація про відкриття першого в Україні магазину Lidl з’явилася у мережі ще в жовтні 2021 року. Про цей намір повідомили в німецькому виданні Lebensmittel Zeitung. Тоді зазначалося, що корпорація Schwarz, якій належить відомий торговий бренд, вже нібито призначила керівника головного офісу, раніше він очолював цю ж мережу в Польщі. Йдеться про Адама Міщишина.

При цьому в коментарі українським журналістам у Schwarz зазначили, що поки не готові назвати країни для потенційного розширення. При цьому там додали, що потенційні можливості розширення постійно аналізують.

Читайте также   Подорожчання закінчилося? Українців чекають нові ціни на соняшникову олію та яйця

Lidl – найбільший продуктовий ритейлер в Європі. Мережа працює в таких країнах, як США, Швейцарія, Сербія, а також у багатьох країнах Європейського Союзу. Усього по світу розташовано 12 тисяч магазинів Lidl.

Бізнес-модель цієї мережі намагалися скопіювати засновники АТБ – дніпропетровські бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков, Віктор Карачун та Сергій Тарасюк. Супермаркети Lidl відрізняються великими знижками, дешевою продукцією і при цьому відсутністю якісних вітрин і дорогого обладнання.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий