«Замість того, щоб писати гидоту, займіться собою»: Магучіх відповіла критикам після нового фото з Ласіцкене
![«Замість того, щоб писати гидоту, займіться собою»: Магучіх відповіла критикам після нового фото з Ласіцкене](http://newnews.in.ua/wp-content/uploads/2021/09/e02a5db41a.jpg)
Легкоатлетка Ярослава Магучіх, яка спеціалізується на стрибках у висоту, звернулася до українців на своїй сторінці в Instagram. Спортсменка, яка останнім часом зіткнулася з безліччю критики через спільні фотографії з росіянкою Марією Ласіцкене, закликала співвітчизників залишатися коректними у своїх висловлюваннях.
У своєму профілі Магучіх запропонувала користувачам приділити більше часу вирішенню своїх проблем, а не тому, щоб писати образливі речі в мережі. Також легкоатлетка попросила журналістів більш відповідально ставитися до своєї роботи.
«Із завершенням сезону хочу поставити крапку ще в одному питанні. За останній місяць я вислухала про себе багато цікавого. Безумовно, кожен має свою думку, але давайте хоча б висловлювати її коректно. Замість того, щоб писати мені всяку гидоту, займіться собою та використовуйте час із користю! Шановні журналісти, коли ви почнете думати, а потім писати? Для деяких я стрибаю в довжину, для деяких фінішую, де ви взагалі бачили фінішну лінію у висоті?» – написала Магучіх.
![Ярослава Магучіх у спортивній формі](https://i.obozrevatel.com/gallery/2021/9/10/rosyadp2417163822221386865420858535360498253510120n.jpg)
Ярослава також пояснила, чому в мережі з’явилося друге фото з Ласіцкене, і розповіла, хто насправді обіймає її в кадрі.
«Тепер щодо фото: воно було зроблено на прохання стрибунки Каміли Ліцвінко, яка завершує свою кар’єру та хотіла зафіксувати ці спогади! І тепер кульмінація: обіймає мене не Марія Ласіцкене, а Нікола МакДермотт, представниця Австралії, будьте уважнішими, будь ласка. Всім добра, а я пішла у відпустку», – підсумувала Магучіх.
![Магучіх звернулася до українців](https://i.obozrevatel.com/gallery/2021/9/10/maguchih-post.png)
Як повідомляв OBOZREVATEL, після завоювання «бронзи» на ОІ в Токіо наша легкоатлетка сфотографувалася з переможницею Ігор Ласіцкене. У суспільстві цей знімок викликав бурхливу реакцію.
![Ласіцкене і Магучіх](https://i.obozrevatel.com/gallery/2021/9/9/maguchih-lasitskene11.jpeg)