Заповнювала шкільні журнали: на Херсонщині російські військові вбили молоду вчительку
![Заповнювала шкільні журнали: на Херсонщині російські військові вбили молоду вчительку](http://newnews.in.ua/wp-content/uploads/2022/06/2022-06-21_23-56.jpg)
На Херсонщині під час обстрілу загинула молода вчителька англійської мови Дар’я Голік. Вона якраз заповнювала шкільні журнали, коли прилетів уламок касетної бомби та вбив її.
Докладніше про це читайте у матеріалі OBOZREVATEL.
Осколок убив учительку
32-річна вчителька англійської мови ліцею №3 селища Білозерка на Херсонщині Дар’я Голік загинула 21 травня. Дівчина якраз заповнювала шкільні журнали і мала їх передати, коли російські війська надвечір почали обстріл з «Урагану».
«Її вбила касетна бомба. Уламок прилетів до школи, де вона була. Вона загинула», – розповіла одна зі знайомих Дар’ї.
![Вчителька Дар'я Голік](https://i.obozrevatel.com/gallery/2022/6/17/543721962477030312324252498334077418471424n.jpg)
Знайомі згадують, що у свій останній день вчителька була в хорошому настрої, сміялася. Вона мала багато планів на життя.
«Вона була дуже добра, чуйна. Викладала англійську мову та зарубіжну літературу. Дуже любила дітей, учні теж її любили. І вона дуже любила життя. Важко повірити, що її більше немає», – розповідає знайома.
«Вона була дуже красивою, розумною, успішною, чуйною. Своєї сім’ї у неї не було, і вона була єдиною дочкою у своєї мами», – каже ще одна подруга Дар’ї.
![Дар'я заповнювала журнали, коли прилетів уламок](https://i.obozrevatel.com/gallery/2022/6/17/429165682472426882783824118750704658546688n.jpg)
Мама дуже тяжко переживає втрату доньки.
Не любила дистанційку
У самому навчальному закладі кажуть, що Дар’ю любили учні, дуже чекали уроків. А найбільше молода вчителька не любила дистанційне навчання. «Для неї було важливо бачити дітей на відстані витягнутої руки, відчувати їхній настрій та енергетику», – написали на сторінці школи.
![Вчителька дуже любила природу](https://i.obozrevatel.com/gallery/2022/6/17/771514402948473378513274904623475220545536n.jpg)
Як видно з фото у соцмережах, Дар’я постійно чогось навчалася, брала участь у роботі громадських організацій. Була у бізнес-асоціації «Ми – херсонці», брала участь у клубі англійської мови.
Часто виїжджала на природу, фотографувалася біля моря, яке дуже любила.
![Вчителька любила своїх учнів](https://i.obozrevatel.com/gallery/2022/6/17/6136998125833440250262134193901132067635200n.jpg)
Того дня, 21 травня, у Білозерці під час обстрілу загинула ще літня жінка. Лікарі не встигли довезти її до лікарні, вона померла у машині швидкої допомоги. Також було поранено батька та дочку-підлітка.
Загалом за даними Херсонської обласної прокуратури в Білозерську поранено п’ятеро людей. Там відкрили кримінальне провадження за ч. 1,2 ст. 438 КК України (Порушення законів та звичаїв війни).