Хореограф та військовослужбовець Дмитро Дікусар, який зараз служить в ЗСУ, розповів про свої зміни за два роки війни.


38-річний чоловік написав відповідний пост в Instagram та наголосив, що не шкодує про свій вибір піти на фронт, проте його життя вже не буде таким, як раніше.

«Сьогодні два роки як я повністю перейшов на «військові рейки». Чи думав я тоді, що війна так затягнеться? Ні! Чи жалкую я про свій вибір? Теж, ні! Безперечно, накопичилась втома, іноді здають трохи нерви, але спогади про загиблих товарищів і віра в перемогу добра над злом, дає поштовх рухатись і не зупинятись», — зазначив Дмитро, опублікувавши світлину з цивільного заходу.Скріншот посту Дмитра Дікусара 

Він також додав, що потрібно триматися та написав такі слова підтримки всім українцям:

«Постійні зміни — тактика, яку не перемогти», десь почув я нещодавно. Тому, рухаємось далі, любі українці, і не ведемся на «дешеві» маніпуляції, що мають намір нас роз‘єднати і послабити».

Хореограф каже, що інколи сумує за танцями та своєю звичною справою, тому попри труднощі та переживання на фронті, може навіть затанцювати.

«Останнім часом, не вистачає улюбленої справи, але, в певні моменти, командир каже мені: «Танцюй, танцівнику!» і я танцюю» — додав Дмитро.