Зеленський дорікнув, що Порошенко вважає себе чинним президентом. Але закликав до єдності влади

Зеленський дорікнув, що Порошенко вважає себе чинним президентом. Але закликав до єдності влади
Президент Володимир Зеленський заявив, що дестабілізація всередині країни зараз є найбільшим ризиком для України та закликав владу до об’єднання.

Про це Зеленський сказав на брифінгу 28 січня, цитує «Інтерфакс-Україна».
На зауваження журналістів, що дехто підозрює Володимира Зеленського у применшенні російської загрози, той відповів: «Дуже дивно, що мене підозрюють. Мені здається, я у своєму житті нічого не зробив, щоб мене підозрювали. Ви мене плутаєте з іншим президентом України».


Він заявив, що наразі пріоритетами України є деескалація та покращення економічної ситуації. А найбільшим ризиком для суверенітету країни є дестабілізація всередині України. Так, за словами Зеленського, задля стабільності держави українські політики мають об’єднатися.

«Єдність влади, довіра до президента та розуміння іншими політиками, що вони ㅡ колишні або майбутні президенти, не чинні ㅡ робить нашу державу об’єднаною і сильною. Якщо ми об’єднані народом, армією і стабільною владою, ризики ескалації з боку Росії зменшуватимуться», ㅡ сказав Зеленський.Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий