Главная / Новости / Зеленський може повторити успіх Трампа

Зеленський може повторити успіх Трампа

Актор Володимир Зеленський може повторити на президентских виборах успіх американського президента Дональда Трампа.

У Зеленського неконвенціональна кампанія трамповского типу, пише кореспондент НВ Іван Яковина.

«Відсутність чіткої програми, команди і чітких позицій із ключових питань – це не мінус такого роду кампанії, а плюс. Такий підхід за належної інформаційної підтримки дає людям можливість не тільки придумати собі ідеал, але й повірити в нього. Виборець запросто асоціює себе з цим ідеалом (хоча у кожного він свій) і стає на його захист, оскільки психологічно захищає себе, рідного, а не свого кандидата. Ну а наїзди на розумові здібності прихильників Зеленського це й зовсім прямий шлях до його перемоги», — вважає журналіст.

Читайте также   В Раде назвали дату назначения инаугурации Зеленского

У Трампа була аналогічна історія. Гіларі Клінтон якось раз назвала його прихильників A Basket of Deplorables (щось на зразок «Збіговиська покидьків»), маючи на увазі їхню бідність, низький соціальний статус, невисокий рівень освіти, поширений расизм і зародкову толерантність. Штаб Трампа не тільки не образився – він зробив цю фразу своєю головною зброєю. Посил був простий: «Ось бачите, як до вас ставляться політики у Вашингтоні? Тепер розумієте, що вони думають про вас насправді?».

«Що ж у нас відбувається? Найгучніша умова участі в команді Зеленського («відсутність досвіду в політиці»), а також залучення до написання програми «усіх нормальних українців» – це ж «трампівське» відділення себе і «хорошого простого народу» від «продажної київської еліти», — додає Яковина.

Читайте также   Астролог раскрыла будущее президента Зеленского по дате инаугурации: какие потрясения ждут Украину

На його думку, далі потрібно тільки побільше критики з боку офіційних політиків. Бажано, щоб вона була максимально жорсткою: «недоумкуваті, халявщики, проросійські, безмозкі…» Це мобілізує величезні маси незадоволених і забезпечить перемогу їхнього лідера.

Завдяки відсутності досвіду у владі Володимир Зеленський може діяти нестандартно та зламати традиційне уявлення про політиків. Про це заявив голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.