Зеленський не піде здавати аналізи в «Олімпійському»

Зеленський не піде здавати аналізи в «Олімпійському»

Володимир Зеленський відмовляється здавати аналізи у медпункті стадіону «Олімпійський», як пропонував чинний президент Петро Порошенко.


Про це заявив журналістам речник штабу Зеленського Дмитро Разумков у четвер.У Зеленського запросили Порошенка разом здати аналізи в лабораторії «Євролаб» о 8 ранку 5 квітня.

У штабі кандидата кажуть, що сумніваються в об’єктвиності лабораторії «Олімпійського», мовляв, «є певна заангажованість від різних державних структур».
«При всій повазі до «Олімпійського», є незалежні майданчики. Проводити агітацію на майданчику НСК «Олімпійський» – це адекватно, а здавати аналізи в медпункті НСК «Олімпійського», маючи достатньо серйозні інші варіанти, – не зовсім логічно», – сказав Разумков.

Він не зміг пояснити, які саме аналізи буде здавати кандидат.

Команда Зеленського обіцяє допустити в лабораторію «Євролабу» журналістів, щоб вони «були присутні під час усіх аналізів», і вважає, що результати досліджень звідти ні в кого не викликатимуть питань.

Також у штабі стверджують, що готові розглянути інші варіанти, де здавати аналізи.

Водночас, Разумков сказав, що «19-го (квітня – УП) дебати відбудуться», але не зміг відповісти на питання, чи готовий Зеленський викупити місця на «Олімпійському» для своїх прихильників.

Речник також пошкодував, що «дискусія опустилася з рівня кандидатів до рівня представників штабів».

Власник «Євролабу» Андрій Пальчевський останнім часом відкрито висловлюється на підтримку Зеленського.

Разумков не відповів прямо на питання, чи пов’язаний вибір штабу з підтримкою Пальчевського.

«Якщо ми говоримо про відкритість і доступоність двох кандидатів, це буде правильне рішення», – зазначив речник.

Необхідність проведення аналізів він пояснив тим, що «звучало надто багато образ на адресу одного з кандидатів і спроб звинуватити його в якихось незрозумілих речах».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий