Зеленський підписав указ про єдине мовлення на всіх каналах. У Порошенка обурюються

Зеленський підписав указ про єдине мовлення на всіх каналах. У Порошенка обурюються

Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Щодо реалізації єдиної інформаційної політики в умовах воєнного стану».
Джерело: Сайт ОПУ, член фракції «Європейська солідарність» Микола Княжицький у Facebook, який є засновником каналу «Еспресо», коментар радника голови ОПУ Михайла Подоляка для УП


Деталі: Згідно з указом президента, в умовах воєнного стану забезпечується об’єднання усіх загальнонаціональних телеканалів на єдиній інформаційній платформі стратегічної комунікації – цілодобовому марафоні «Єдині новини #UАразом».

У свою чергу, депутат фракції «ЄС» Микола Княжицький розкритикував такий указ президента, заявивши, що це рішення є незаконним.
Пряма мова Княжицького: «В ефірі мають право мовити лише «Інтер», Плюси, «Україна» і ICTV,  які роблять спільний марафон.

Вороги у владі штовхають президента не на боротьбу з Росією 24, яку включили у Мелітополі, а на боротьбу з українськими патріотичними каналами, які на відміну від «Інтера», не підтримували ОПЗЖ і не прославляли агресора. Це незаконно і несправедливо».

Деталі: Радник голови ОПУ Михайло Подоляк в розмові з УП запевнив, що указ президента не передбачає закриття будь-яких телеканалів.

Пряма мова Подоляка: «Мова йде тільки про необхідність підключення до єдиного загальнонаціонального телемарафону – повністю або частково.

Але в каналів є певна творча свобода. Інша річ, що під час повноцінної війни має бути більш-менш єдина інформаційна політика в телепросторі».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий