Зеленський потролив Януковича у виступі до Дня Незалежності. Відео

Зеленський потролив Януковича у виступі до Дня Незалежності. Відео

Президент України Володимир Зеленський потролив втікача Віктора Януковича під час своєї урочистої промови на параді до Дня Незалежності. Він не згадав експрезидента, перераховуючи видатних українців.
Про це стало відомо під час прямої трансляції параду, яку веде OBOZREVATEL. Говорячи про президентів нашої країни, Зеленський не згадав, що Янукович родом із Донецької області.


«Рівненщина подарувала нам першого президента України, Чернігівщина – другого, Сумщина – третього, Донеччина – подарувала нам Леоніда Бикова та Сергія Бубку», – говорив президент.

Ще Зеленський згадав, що Луганська область дала Україні письменника Володимира Даля, Кіровоградщина – Івана Карпенка-Карого та Марка Кропивницького, Житомирщина – Лесю Українку, Полтавщина – Миколу Лисенка, Тернопільщина – акторку Соломію Крушельницьку, Вінницька область – Василя Стуса.
«Без Кам’янець-Подільської фортеці, Волинського замку Любарта й Аккермана на Одещині – Україна не така міцна. Без Лаври, Софійського собору, костелу Святого Миколая, собору Святого Юра, Ханської мечеті в Бахчисараї і синагоги в Дніпрі – Україна не така багатогранна», – підкреслив президент.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий