Главная / Новости / Политика / Зеленський позбувся скандального бізнесу в Росії: пацан сказав – пацан зробив

Зеленський позбувся скандального бізнесу в Росії: пацан сказав – пацан зробив

Інформація про бізнес Зеленського у Росії спантеличила українців, однак кандидат у президенти швидко продемонстрував тверду позицію з цього питання.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Про це йдеться в сюжеті ТСН.У повідомленні сказано, що Володимир Зеленський вийшов зі складу кіпрської компанії Green Family LTD, якій належить російська кінокомпанія «Ґрін Філмз». Саме ця компанія була в центрі розслідування програми «Схеми».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Журналістам стало відомо, що ця компанія принесла власнику прибуток у 13 мільонів доларів. У Зеленського ж пояснювали, що ці гроші є авторськими відрахуваннями за зняті до початку воєнних дій стрічки.

«28 років наші політики щось обіцяють, а потім обов’язково брешуть. Я не хочу бути таким, мені неприємно бути таким. Тому я пообіцяв – я зробив. І мені для цього п’ять років чекати не треба», — заявив кандидат у президенти.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Варто нагадати, що журналісти знайшли три російські компанії, які займаються виробництвом кінофільмів і телевізійних програм. Кінцевими власниками цих трьох компаній вказані Володимир Зеленський, його бізнес-партнери Андрій Яковлев, Борис і Сергій Шефіри, а також соратник бізнесмена Ігоря Коломойського Тімур Міндіч.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

У відповідь на це Володимир Зеленський заявив, що не веде бізнесу в Росії, так само як не мають його члени колективу студії. Юрист «Кварталу» Іван Баканов додав, що сенсації в цьому розслідуванні немає, бо фірма «Ґрін Філмз» отримує на території РФ так звані роялті – тобто гроші за використання продукції, авторства в тому числі і Зеленського, що була виготовлена ще до 2014 року.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Пізніше Зеленський підтвердив, що в Росії досі працює компанія, яка пов’язана з ним співвласністю, але пообіцяв вийти з неї найближчим часом.

Н

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий