Главная / Новости / Происшествие / Зеленський розповів про свій кортеж і відреагував на ДТП з автобусом дітей

Зеленський розповів про свій кортеж і відреагував на ДТП з автобусом дітей

Президент Володимир Зеленський вважає, що працівники Державної охорони мають понести покарання, якщо їхня вина у вчиненні ДТП в Запорізькій області буде доведена.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.«Що стосується ДТП у Запорізькій області – це неприпустимо. Якщо працівники УДО, які їхали на мікроавтобусі до Києва, порушили правила й будуть визнані винуватцями ДТП, їх буде притягнуто до відповідальності. І слава богу, що всі залишилися живими», — написав він.

Читайте также   Скандальный главред сайта mind.ua Евгений Шпитко продолжает «накручивать» статистику своего сайта и обманывать рекламодателей

Зеленський також розповів, з чого складається його нинішній кортеж.

«Під час пересування президента дорогами України їде 2 автомобілі: президентський і автомобіль охорони. Іноді буває третій – із супроводжуючими особами, членами команди, охороною. Ці автомобілі зупиняються на всіх світлофорах, стоять у заторах, ніхто не вмикає «мигалок» тощо. Мабуть, тому фейсбук-спільноті так важко вивчити питання. Президент – такий самий учасник руху, як і всі», — написав він.

Читайте также   Всплыли подробности о нападении пьяной компании на ветерана АТО: предупреждал о ноже (фото)

Щодо затору на Позняках Зеленський нагадав, що тоді відбувався візит прем’єр-міністра Молдови Майї Санду і через це перекривали рух «згідно з дипломатичним протоколом і міжнародними зобов’язаннями України».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий