Главная / Новости / Политика / Зеленський скасував два укази Порошенка: що відомо

Зеленський скасував два укази Порошенка: що відомо

Президент України Володимир Зеленський звільнив призначеного п’ятим президентом України Петром Порошенком члена Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації Юрія Артеменка.

Водночас глава держави відновив його на посаді члена Нацради з питань теле- і радіомовлення, скасувавши відповідний указ про звільнення від 4 травня. Ця інформація з’явилася на сайті Адміністрації президента 24 травня.

Заради повторного призначення Артеменка Зеленський звільнив із цієї посади журналіста Володимира Горковенка.Читайте также   Порошенко дал несколько дельных советов Зеленскому перед Парижем

«Скасувати указ президента України від 4 травня 2019 року №187 «Про призначення В. Горковенка членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення», – йдеться в документі.


Призначений замість Горковенка журналіст і народний депутат України IV і V скликань очолював Нацраду з питань теле- і радіомовлення з 2014-го по 2019 рік. У травні 2019-го сам подав у відставку з посади члена очолюваної ним ради.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Загрузка...