Главная / Новости / Политика / Зеленський зробив те, на що в Порошенка «не вистачало часу»: роками не ступала нога президента

Зеленський зробив те, на що в Порошенка «не вистачало часу»: роками не ступала нога президента

Володимир Зеленський став першим українським президентом, який відвідав адміністративний кордон з окупованим Кримом. В ході візиту президент дав розпорядження до кінця року завершити облаштування пунктів пропуску з непідконтрольною територією півострова.Президент України Володимир Зеленський в суботу, 13 липня відвідав контрольний пункт в’їзду-виїзду «Чонгар» в Херсонській області на адміністративному кордоні з окупованим Крим. Цей візит став першим з 2014 року відвідуванням главою держави адмінкордону з анексованим півостровом. Про це в суботу, 13 липня, повідомляє прес-служба гаранта.

В ході робочої поїздки главі держави показали інфраструктуру контрольно-пропускного пункту і умови, в яких люди проходять контроль для перетину адмінкордону.

Також Зеленський поспілкувався з людьми, які прямували в бік півострова, і з жителями довколишніх районів.

Новий глава Херсонської області Юрій Гусєв зазначив, що на пунктах пропуску люди «страждають від відсутності належної інфраструктури», яку не створили з 2014 року.

Президент Володимир Зеленський в ході візиту обговоривоблаштування КПВВ «Чонгар» і КПВВ «Каланчак». За словами учасників зустрічі для облаштування двох пунктів пропуску досить 100 мільйонів гривень, однак на даний момент на ці цілі виділено 70% цієї суми. Глава держави пообіцяв присутнім, що сприятиме вирішенню питання фінансування облаштування КПВВ.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий