Жах у Кагарлику – це помста «дяді Колі», бо жінка не захотіла «давати, коли він скаже»: адвокат

Жах у Кагарлику – це помста «дяді Колі», бо жінка не захотіла «давати, коли він скаже»: адвокат

Адвокат, який взявся представляти інтереси постраждалої від знущань поліцейських у Кагарлику жінки, розповів моторошні деталі злочину. Виявляється, її били та гвалтували 9 годин за те, що жінка раніше відмовила поліцейському в інтимі.
Адвокат Євгеній Мельниченко розповів у фейсбуці, що уклав договір про правовий захист із постраждалою від знущань і згвалтувань з боку поліцейських жінкою. Захищати він буде її безкоштовно.


«Будеш давати, коли я скажу»: деталі справи, про які розповів адвокат

  • Підозрюваних поліцейських затримали, але у справі є й інші фігуранти. Наприклад – сусід, який заманив жінку до відділку поліції та привіз її туди. Сусід зараз у розшуку – «в нього троє дітей, розлучений, 39 років».
  • У відділку «дядя Коля» – начальник кримінального розшуку поліції Кагарлика – вже був п’яним. Він і раніше домагався потерпілу і говорив їй: «Будеш давати, коли я скажу».
  • Жінку били та гвалтували з 19 години вечора до 4 ранку. Такою була помста «дяді Колі» за те, що дівчина не  захотіла мати із ним стосунків.

Вона плакала, просилася, втрачала свідомість. А її били, душили, гвалтували неодноразово у чотирьох кабінетах. При цьому поліцейські пили алкоголь, вживали наркотики, та примушували пити потерпілу,
– розповів Мельниченко.

Поліцейські в Кагарлику гвалтували жінку у відділку: що треба знати

  • 25 травня до поліції звернулася 26-річна жінка. За її словами, вона постраждала від знущань з боку поліцейських.
  • Виявилося, що 23 травня жінку викликали на допит в поліцію як свідка. Але допит перетворився у тортури: жінку закували у наручники, погрожували, стріляли з вогнепальної зброї над головою і ґвалтували.
  • Вранці 25 травня за підозрою в зґвалтуванні двох поліцейських Кагарлицького відділу поліції Київщини затримали.
  • Кого підозрюють у злочині: 35-літнього начальника сектору кримінальної поліції Миколу Кузіва та 29-річного оперуповноваженого Сергія Сулиму.
  • Чоловіків звільнили з правоохоронних органів, усе відділення Кагарлицької поліції розформували, його співробітників відправлять на переатестацію.

 
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий