Жорстоке вбивство у Кропивницькому: бабуся загиблої школярки розповіла все

Жорстоке вбивство у Кропивницькому: бабуся загиблої школярки розповіла все

Вбивство 12-річної Каті Добродій у Кропивницькому викликало неабиякий резонанс у суспільстві. Про матір, з вини якої сталася ця трагедія, говорили немало. Але нещодавно, попри біль і нелегку втрату, зважилася поділитися всім,що пам’ятає, бабуся покійної Надія Гордова.
Жінка запевняє: навіть не підозрювала, що таке може статися. Той фатальний день почався, як і тисячі інших – батько відвів молодшу доньку до садочка, з Катею лишилася вдома мама. Дівчина не хотіла йти до школи, почалася сварка:


«Їй треба було в художню школу вранці. Але вона у мами відпросилася:» Мамочка, будь ласка, я не піду «. Ну, мама погодилася, але потім все-таки в школу підняла. Коли закінчився англійська, вони (батьки) почали через кожні 2-3 хвилини дзвонити, а ніхто не відповів».Зниклу без вісти ученицю шукали усім містом. Долучилися волонтери, студенти та навіть курсанти льотної академії. Прочісували всі можливі закапелки, від кладовища до дачних кооперативів, повідомляє 24 канал.

За версією слідчих, саме матір вдарила Катю кухонною сокирою по голові, а потім вивезла тіло в ліс, на п’ять кілометрів від дому. Стверджувати, як все було, бабуся не береться: знає не так багато, та й шоковому стані деталей не пригадаєш.

а зафіксували один із доказів злочину камери відеоспостереження на автозаправній станції: винуватиця саме їхала нею до лісосмуги. Яке покарання призначать за подібний вчинок, поки що невідомо. Але численні поранення на тілі загиблої можуть, швидше за все, зіграти далеко не на користь матері і вирок буде більш суворим.

Дивіться: тіло зниклої у Кропивницькому 12-річної дівчинки знайшли з глибокою раною на голові

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий