Зниклий у Києві голова Білоруського дому знайдений мертвим

Зниклий у Києві голова Білоруського дому знайдений мертвим

Зниклий голова Білоруського дому в Україні (БДУ) Віталій Шишов 3 серпня був знайдений повішеним в Києві. Тіло виявили в одному з парків поруч з будинком померлого.
При собі у чоловіка був мобільний телефон, повідомила пресслужба Національної поліції в Києві. За даним фактом поліція почала кримінальне провадження за статтею 115 ККУ – умисне вбивство.


Правоохоронці перевірятимуть усі версії трагедії, в тому числі версію вбивства, замасковану під суїцид. Вони допитають свідків і перевірять записи з камер відеоспостереження, проведуть експертизи та слідчі експерименти, щоб встановити обставини події.

Віталій Шишов.

Віталій Шишов пропав напередодні, 2 серпня, в Києві. Він вийшов на пробіжку і не повернувся додому. Пошуком хлопця займалися правоохоронці та волонтери. Камери відеоспостереження зафіксували, як Шишов виходив на пробіжку близько 9:00 і повинен був повернутися до 10:00. У лісі, де зазвичай бігає хлопець, його не виявили.
Білоруський дім в Україні – це некомерційна громадська організація. Вона надає допомогу громадянам Білорусі і тим, хто постраждав від режиму невизнаного президента країни Олександра Лукашенка, зокрема, з житлом і працевлаштуванням.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий