ЗСУ переходять до третього етапу війни: військовий експерт пояснив, що це означає

ЗСУ переходять до третього етапу війни: військовий експерт пояснив, що це означає

Військовий експерт Дмитро Снєгирьов пояснив, навіщо президент Володимир Зеленський публічно дав наказ звільнити південь України.
Так, за його словами, така заява свідчить про перехід ЗСУ до третього етапу війни — контрнаступу.


Про це Дмитро Снєгирьов сказав ТСН в рамках телемарафону.

Зокрема, він наголосив, що намірами української сторони є нейтралізація плану так званої «спецоперації», а це йдеться про створення сухопутного коридору з території анексованого Криму та території окупованого Донбасу і відповідно вирішення питання постачання української води в анексований Крим.Контроль над Херсонською областю дасть українській стороні вирішити ці два ключові питання і відповідно далі звільнити окуповані території, вважає військовий експерт.

«Мовиться про перешкоджання логістики російської армії — нейтралізації ключової складової — Керченський міст і відповідно нанесення точкових ударів по місцях базування Чорноморського флоту. Крім того, це вирішення економічних проблем України. Насамперед розблокування роботи чорноморських портів. Тому поява цієї заяви у публічній площині не випадкова — вона свідчить про наміри української сторони до переходу до третього етапу війни. Це контрнаступ і звільнення тимчасово окупованих територій. Не тільки територій Херсонської області, а й Запорізької та Донецької», — пояснив Снєгирьов.


Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий