Зв’язувала і натирала язики йодом: На Вінничині розгорівся гучний скандал через знущання над дітьми в садочку (відео)

Зв’язувала і натирала язики йодом: На Вінничині розгорівся гучний скандал через знущання над дітьми в садочку (відео)

Козятині батьки звинувачують виховательку дитсадка в знущанні над малюками. Про це йдеться в сюжеті ТСН.


«Тут всі бояться за своїх дітей. Ну, людина дійсно неадекватна, лежала в психіатричній лікарні», — твердить батько Максим Саврей. Дорослі звинувачують виховательку в знущаннях над малечею – наприклад, примусом до роботи тих, хто не хотів або не міг заснути в тиху годину.«Давала їм швабру із ганчіркою, щоб мили підлогу. Моя дитина мила підлогу. Інші діти, які не лягали спати, їх зв’язували, щоб вони спали», — розповіла Наталя Кособуцька про групу 2-річних малят. Зі слів батьків, коли діти заливалися слізьми, працівниця дитсадка вдавалася до ще радикальніших методів виховання. «Донці мастили язика в садочку, коли вона плакала, йодом», — твердить мама Наталя Дамаскіна.

Зафіксувати факт знущання в дошкільному закладі не змогли, адже це відбувалося, коли вихователька залишалася з дітьми наодинці. «Часто зі спальні роздавалися плач, інколи я приходила в в спальню через те, що діти плачуть, крик неймовірний, а Зоя Олексіївна може просто в групі складати стільчики», — розповіла завідуюча дошкільним дитячим закладом Людмила Гаврилюк.
Після скарг батьків місцевий відділ освіти розпочав службове розслідування, і факти неналежної поведінки виховательки підтвердилися. «Коли проводилося службове розслідування, ми у своєму акті вказали на те, що була притягнута до адміністративної відповідальності – до дисциплінарного стягнення», — твердить заступник начальника Козятинського управління освіти Людмила Кондратюк.

У виховательки вже була одна догана, тому її звільнили за прогул. «Вона тижнями приходила на роботу без плану роботи. Були такі випадки, коли вона часто запізнювалася. Другий інцидент – це прогул, в неї було звільнення», — заявила керівник закладу.

Однак своє звільнення вихователька оскаржила, а суд вирішив поновити її на роботі та зобов’язав адміністрацію дитсадка виплатити компенсацію в розмірі 50 тисяч гривень. Феміда керувалася тим, що за один день прогулу не звільняють, а надто, коли працівник хворіла — перебувала у психоневрологічній лікарні.

«Вона перебувала на стаціонарному лікуванні в обласній психоневрологічній лікарні. Тобто стан людини дійсно був тяжкий і складний, колегія суддів погодилася, що це поважна прчина для прогулу», — твердить суддя-спікер Апеляційного суду Вінницької області Олександр Панасюк.

Сама вихователька коментувати свої дії журналістам відмовилася, а в телефонній розмові повідомила, що обурена діями батьків. Останні ж з рішенням суду не погодилися і просто не впустили виховательку до приміщення садочка. Наразі ж обурені батьки готують скаргу до Верховного суду.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий