Главная / Новости / Культура / 18-річна модель з Євпаторії стала обличчям італійського бренду. ФОТО

18-річна модель з Євпаторії стала обличчям італійського бренду. ФОТО

18-річна українка Паша Гаруля стала обличчям всесвітньо відомого італійського бренду Prada.

Модель, справжнє ім’я якої Поліна, походить з Євпаторії та вже встигла попрацювати з найвідомішими фешн-марками світу.


В Україні про дівчину з коротким волоссям та дитячим обличчям почали говорити ще два роки тому.

Тоді в інтерв’ю Buro 24/7 Паша розказала про себе та свою роботу.

 Ще один привід пишатися співвітчизниками

За словами дівчини, її помітили завдяки кільком світлинам у соцмережі ВКонтакте. І тоді вона поставилася з підозрою до повідомлення кастинг-менеджера, але її мама наполягла спробувати.

Відтоді Паша встигла попрацювати у Парижі, Японії і знятися для різних кампаній відомих брендів.

Кампейн Prada за участю українки

«…Мені не вистачає характеру. Людина я досить поступлива, не люблю конфліктувати. Бракує напористості трохи, але я намагаюся в собі розвинути це», — зізнається Гаруля.

 Пашею Поліну назвали у модельному агентстві, і це ім’я їй дуже подобається

«У роботі моделі дуже добре допомагає вміння не скаржитися. Якщо ти не можеш тримати себе в руках, то тобі краще не бути моделлю. Якщо ти не можеш працювати в дощ-сніг, якщо у тебе температура, то краще забудь про це. Робота піде у тебе з-під носа — і все, нікому ти не будеш потрібна. Треба терпіти і працювати», — каже дівчина.

Читайте также   В Москве звезду взрывных хитов 90-х нашли с пробитой головой
 У Японії Гаруля заробила свої перші великі гроші

Паша зізналася, що робота моделі зробила її більш працьовитою, терплячою.

Коли її тільки покликали на роботу моделі, їй треба було схуднути. Дієта досі є велими стресом для дівчини, яка дуже любить їжу.

«Я дуже люблю їжу, я живу їжею, для мене це культ. Їж. Молися. Кохай. Відмовитися від меню в «Макдональдсі» було великим випробуванням. Я їм усе, я ніколи не була повненькою, але зараз у мене стегна 90 см, і мені потрібно худнути. Коли потрібно прибрати зайву ложку цукру з кави, я жорстко стресую: «Ні, моє життя змінилося, я вийшла із зони комфорту, що я буду робити завтра?» – розказує Гаруля.

«Я ходжу в спортзал, займаюся з професійним тренером — можу його собі дозволити після (роботи у – ред..) Токіо. Це кардіо, аеробні навантаження, доріжки, велосипед, зарядочка, як в школі. Нічого цікавого, але спорт — це життя Мій Букер говорить: «Ми стежимо за твоїм інстаграмом, куди ти ходиш і що їси», — ділиться модель.

Читайте также   Украинка изменилась до неузнаваемости после ТВ-шоу: это отвратительно
Паша дуже любить їжу і дуже не любить худнути

Через роботу моделі Паші довелося відкласти вступ у виш. Але дівчина цікавиться археологією, зоологією та в дитинстві хотіла стати детективом.

 У школі Поліна навчалася добре

«У мене були досить відчутні досягнення в спорті. Займалася балетом, малювала. Досить серйозно до всього підходила, тому, якщо не моделінг, то буду займатися навчанням. Виш і особисте життя! Мені правда цього не вистачає. Самотньо», — зізналася Поліна.

 Судячи зі сторінки моделі у мережі, хлопця в неї нема

«Для мене особисте життя не стоїть на першому місці. Я цілісна людина, і мені не потрібна «друга половинка», але все ж іноді це приємний плюс в нашому марному бутті», — додала вона.

 Перша обкладинка Гарулі була для українського Elle
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...