Главная / Новости / Культура / 4-річний син солістки The Hardkiss не по-дитячому прокоментував катастрофу в Карпатах

4-річний син солістки The Hardkiss не по-дитячому прокоментував катастрофу в Карпатах

Українська співачка Юлія Саніна, яка є солісткою рок-гурту The Hardkiss, змушена була скасувати сімейну поїздку в Карпати. Мандрівка, ймовірно, планувалась на майбутні 3 дні вихідних, але неймовірні повені та зсуви ґрунту у Карпатах перекреслили довгоочікувану подорож.

Співачка зі свої чоловіком та колегою по гурту The Hardkiss – Валерієм Бебком, часто подорожують Україною та світом. Як і всі інші зірки, свої поїздки зараз вони можуть планувати лише в межах країни через закриті кордони внаслідок коронавірусу. Тому Карпати, Одеса та інші куточки українських земель стали чудовою альтернативою для багатьох, повідомляє 24 канал.


Тому Юлія та Валерій із 4-річним сином Данилом повинні були їхати на курорт в Карпати. Вони часто відпочивають в Буковелі, тому саме там, можливо, мала насолодитись гірськими краєвидами сім’я. Але саме в цьому регіоні бушує справжня стихія – від переповнених дощами річок всі дороги та мости в околицях просто знищує. Однією з причин очевидці екологічної катастрофи називають вирубку лісів, які мали б утримати стихію та зменшити нищівний річковий потік.

Читайте также   Ада Роговцева резко опустила россиян с небес на землю: "Надо изолировать себя от них"

Таку ситуацію Саніна вирішила обговорити з сином та опублікувала діалог розмови на своїй сторінці в інстаграмі під спільним фото.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Наш вечерний разговор: — Малыш, наша поездка в Карпаты отменяется, мы остаемся дома. — Почему?! — Понимаешь, взрослые вырубили лес в горах и он теперь не сдерживает потоки воды. Реки наполнились, вода вышла с берегов. Беда. — Когда же эти взрослые угомонятся…

Допис, поширений Юлия Санина (@the_hardkiss)

«Наш вечірня розмова:

– Малюк, наша поїздка в Карпати скасовується, ми залишаємося вдома.

– Чому?!

– Розумієш, дорослі вирубали ліс в горах і він тепер не стримує потоки води. Річки наповнилися, вода вийшла з берегів. Біда.

– Коли ж ці дорослі вгамуються…»

Коментатори відзначили кмітливість хлопчика та підтримали співачку, що вона відреагувала на ситуацію в Карпатах.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...