Главная / Новости / Политика / Богдан розніс Кличка у пух і прах однією фразою: хто насправді керує Києвом

Богдан розніс Кличка у пух і прах однією фразою: хто насправді керує Києвом


У вівторок, 30 липня, глава Офісу президента Зеленського Андрій Богдан дав брифінг, на якому розповів про суть конфлікту з мером Києві Кличком.

Так, за словами Богдана, президент має право призначати глав всіх регіональних адміністрацій — та київська не є винятком.


«З моменту інавгурації нового президента пана Зеленського подання від Кабінету міністрів про звільнення пана Кличка не надходило. Тому мною було написано нагадування на ім’я міністра Кабміну, в якому я попросив на підставі тих же статей подати подання про звільнення голови Київської міської державної адміністрації», – сказав глава АП.

Богдан додав, що Кличко входить у політсилу Порошенка, а з втратою влади екс-президента логічно, що його соратники повинні залишити свої посади. За його словами, Зеленський не проти залишити Кличка головою КМДА, якщо той відмовиться від «смотрящих».

Читайте также   Дуда после встречи с Зеленским поставил ультиматум России

«Таких зустрічей було дві. На цих зустрічах я йому особисто 6 разів, тобто на кожній зустрічі по три рази, пропонував відмовитися від інституту «смотрящих», відійти від корупційних схем і стати дійсно народним мером», — заявив глава Офісу президента.

Віталій Кличко

Віталій Кличко

Богдан зазначив, що Кличко заявив, нібито не має ніякого відношення до корупції.

«Він розуміє, що щось відбувається не так, але нічого з цим зробити не може. Він не задіяний у корупції, але іноді він використовує спільну можливість пересування на приватному авіатранспорті», — заявив Богдан.

Володимир Зеленський і Андрій Богдан

Володимир Зеленський і Андрій Богдан

Голова ОП заявив, що до нього звертався хтось з людей Кличка, запропонувавши частку у міських доходах, однак, йому не вдалося зафіксувати цю інформацію. Під кінець Богдан зазначив, що збирається передати до суду матеріали про корупцію при будівництві Подільсько-Воскресенського мосту та Шулявського шляхопроводу.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...