Главная / Новости / Экономика / Державна лотерея «КОСМОЛОТ» припинила роботу

Державна лотерея «КОСМОЛОТ» припинила роботу

В Українській національній лотереї заявили про припинення розповсюдження державної грошової миттєвої лотереї «КОСМОЛОТ» з 6 липня 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба УНЛ.

Зазначається, що продаж лотерейних білетів (прийняття ставок / сплата участі) лотереї «КОСМОЛОТ» здійснювалась до 23:59:59 5 липня 2019 року.


«Усі прийняті оплати за участь в державній грошовій миттєвій лотереї «КОСМОЛОТ» після 23:59:59 годин 05 липня 2019 року будуть вважатися незаконними та такими, що порушують вимоги ЗУ «Про державні лотереї в Україні» та ЗУ «Про заборону грального бізнесу в Україні», — йдеться у повідомленні.

Читайте также   В Украине исчезнут банкоматы: что изменится для людей

«Останнім днем дії посвідчень, виданих підприємством «Українська Національна Лотерея»  для розповсюдження державної грошової миттєвої лотереї «КОСМОЛОТ» є 5 липня 2019 року.

«З 6 липня 2019 року припиняються договори доручення та передоручення на розповсюдження державної грошової миттєвої лотереї «КОСМОЛОТ», — підкреслили в Українській національній лотереї.

З огляду на це в УНЛ просять після 23:59:59 5 липня не здійснювати та не приймати ставок у лотереї «КОСМОЛОТ» як в наземних пунктах розповсюдження, так і на Інтернет сайті https://cosmolot.com.ua та на інших он-лайн ресурсах, які мають подібні назви.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Загрузка...