Главная / Новости / Происшествие / Дубінський «любить швидкість»: камери зловили його 11 разів на порушенні ПДР — Bihus.Info

Дубінський «любить швидкість»: камери зловили його 11 разів на порушенні ПДР — Bihus.Info


Журналісти Bihus.info вивчили базу даних штрафів за порушення правил дорожнього руху, які виявили камери автофіксації на дорогах, та знайшли у ній чиновників й політиків.

Так, у випуску журналісти розповіли про порушення двох народних депутатів та одного чиновника.


Серед них депутат Олександр Дубінський від «Слуги Народу». Його зловили на порушенні ПДР на двох автомобілях загалом 11 разів, відколи діє автофіксація. За даними поліцейського реєстру, сплатив Дубінський лише один штраф.

Читайте также   В Киеве таксист изнасиловал главу юркомпании и пытался задушить

У відео йдеться також про народного депутата та члена групи «Партія «За майбутнє»» Антона Яценка. Журналісти кажуть, що в його біографії вже є смертельне ДТП, участь в якому він заперечує.

Яценко порушив ПДР 60 разів за 50 днів. Депутат часто перевищував швидкість, зокрема у три рази. Згідно з поліцейським реєстром, Яценко не оплатив жодного штрафу.

Також у відео Bihus.info фігурує перший заступник глави Офісу президента Сергій Трофімов. За два перших тижні роботи камер чиновник порушив ПДР п’ять разів, але сплатив усі штрафи.

Читайте также   Дети умирали, а хозяйка авто устроила разборки: смертельное ДТП под Хмельницким
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...