Главная / Новости / Общество / Екс-глава МОЗ України порівняв вакцинацію з нацистськими експериментами над людьми

Екс-глава МОЗ України порівняв вакцинацію з нацистськими експериментами над людьми

Днями у МОЗ зробили заяву щодо вакцинації в Україні, наголосивши, що вагітних потрібно щеплювати від коронавірусу. Тим паче, що вакцини Pfizer, Moderna та інші безпечні як для матері, так і для дитини.Але ця заява, як виявилося, викликала шквал негативних емоцій у багатьох так званих «антивакцинаторів». Серед яких, до слова, є й доволі відомі особистості.Наприклад, український лікар і колишній міністр охорони здоров’я України Олег Мусій у коментарях до публікації своїх екс-колег порівняв вакцинацію з нацистськими експериментами над людьми у 40-х роках минулого століття…

Що ж саме рознервувало Мусія?

Спочатку було відео на сторінці Міністерства охорони здоров’я України у Facebook, де лікар-імунолог Федір Лапій каже, що вакцинація від COVID-19 для вагітних є безпечною та необхідною, а «клінічні дослідження підтверджують, що у вакцинованих вагітних не було виявлено жодних негативних наслідків щеплення від COVID-19».

При цьому, каже фахівець, COVID є небезпечною хворобою для вагітних, оскільки це може призводити до передчасних пологів чи переривання вагітності.

Читайте также   Ляшко розповів українцям, коли планується загальний карантинАле саме слова про «клінічні дослідження» так зачепили Мусія. Це твердження він назвав «маячнею» і пожалівся на те, що над українцями «продовжують ставити експерименти».

Що написав екс-глава МОЗ

Мусій написав, що «жодних доведених і достовірних досліджень впливу вакцини проти SARS-CoV-2 як на вагітних, так і на плід не існує в природі», додавши, що це стосується будь-яких вакцин — і Pfizer, і Moderna, і CoronaVac тощо.

За його твердженнями, «жодна вакцина повних клінічних досліджень не пройшла», а усі їх «дозволили лише для екстреного застосування».

«Мав надію, що експериментатори на людях, а особливо на вагітних, закінчилися з ліквідацією нацизму в 40-х роках минулого століття. Виявляється, в деяких, не зовсім свіжих головах, людиноненависницькі ідеї продовжують жити. Коли ж уже ці покидьки нажеруться? Нічого святого у вас нема», — резюмував Мусій.

Свій допис він також продублював на власній сторінці у Facebook.

Екс-глава МОЗ України порівняв вакцинацію з нацистськими експериментами над людьми

Скриншот

Пізніше екс-міністр пояснив, що він не проти вакцинації як такої. Просто йому не сподобалися слова Лапія (який, до слова, є кандидатом медичних наук).

Читайте также   Мати викликала швидку тільки на п'ятий день: з'ясувалися нові деталі смертельного отруєння дітей на Вінниччині

«Це мій коментар на конкретні слова конкретної низькокваліфікованої людини, яка вводить в оману вагітних і суспільство», — заявив Мусій.

Екс-глава МОЗ України порівняв вакцинацію з нацистськими експериментами над людьми

Скриншот

Що кажуть люди?

Цікаво, що велика кількість людей підтримали таку позицію Мусія…

  • Від ускладнень після вакцинації в Україні загинуло двоє молодих людей, особисто я в «рулетку» гратись не буду
  • Через 3-5 років ми побачимо перші наслідки цього експерименту…
  • Від інфекцій нас захищає імунна система, а не вакцина! Імунна система зміцнюється за рахунок здорового способу життя, якісного харчування, позитивного настрою і зменшення стресів.Тільки обмежені люди з низьким рівнем освіти про це не знають! Тому, вакцинація — це своєрідний тест на IQ
  • Не знищуйте націю, і не проводьте дослідження на людях. Гроші заробите зараз, Нюрнберзький процес буде потім.

Хоча, звісно, більшість людей у соціальних мережах виступають за вакцинацію.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий