Главная / Новости / Происшествие / Голлівудська історія під Києвом: мати і донька виявилися живими, замовника затримано

Голлівудська історія під Києвом: мати і донька виявилися живими, замовника затримано


Правоохоронцям вдалося запобігти замовному вбивству двох жінок – Надії Головач і її доньки Юлії Зайкової, які зникли в районі Броварів Київської області.

Про це OBOZREVATEL заявили в поліції Київщини. «Так, жінки живі, подробиці ми повідомимо», – сказали нам у пресслужбі.


Головне:

  • Всього затримали 4 підозрюваних в організації замовного вбивства двох жінок, життя яких оцінили у 50 тисяч доларів США.
  • Друзі розповідають, що два з половиною роки тому колишній чоловік Надії за допомогою екскаватора зруйнував комплекс «З легким паром» – її бізнес.
  • OBOZREVATEL напередодні зв’язався з екс-чоловіком жінки. «Я нічого про них не хочу знати», – відповів він.

Правоохоронці перехопили інформацію про замовлення вбивства. Тому була проведена спеціальна операція, під час якої й затримали замовника злочину. Ним виявився колишній чоловік Надії Головач – Олександр.

За місцем проживання і перебування підозрюваних було проведено санкціоновані обшуки, під час яких виявлено та вилучено: сім-картки операторів мобільного зв’язку та мобільні телефони, банківські картки, частину грошових коштів, якими розраховувалися за вчинення замовного вбивства.

OBOZREVATEL писав напередодні, що Надія після розлучення ділила з ексчоловіком майно. Сам Олександр Головач та його нова дружина не хотіли нічого віддавати. Між колишнім подружжям йшла війна за спільну власність.

Як повідомляють у Генпрокуратурі, найближчим часом суд повинен був ухвалити рішення, яке не задовольнило б Головача. Мабуть, тому він і зважився на такий злочин.

Олександр Головач у Броварах славиться не надто хорошою людиною, його вважають досить агресивним. Наприклад, два з половиною роки тому за допомогою екскаватора він навіть хотів знести комплекс «З легким паром», яким керує його колишня дружина Надія з донькою.

А перед зникненням жінок автомобіль Надії Головач тричі підпалювали.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...