Главная / Новости / Политика / Ірина Луценко почала роздавати поради Зеленському: про свої матюки вже забула

Ірина Луценко почала роздавати поради Зеленському: про свої матюки вже забула


Екс-представник Петра Порошенка у Верховній Раді Ірина Луценко дала декілька порад новообраному президенту Володимиру Зеленському.

Ірина Луценко

Ірина Луценко

Скандально відома любителька гострого слівця Луценко порадила слузі народу переконувати опонентів, не слухати олігархів, працювати з міжнародними партнерами та вивчити державну мову.


Володимир Зеленський

Вищезгадані поради політик озвучила під час брифінгу після оголошення про відставку з посади представника глави держави в парламенті.

«Серед «побажань» дружини Генарального прокурора України можна виділити наступні: терпляче переконувати народних депутатів, а не воювати з ними, пропонувати парламенту такі законопроекти, які політично неможливо не підтримати і за які буде голосувати навіть опозиція, бути принциповим і не слухати олігархів, бути президентом всіх українців і прислухатися до конструктивних пропозицій, співпрацювати з міжнародною коаліцією, вивчити державну мову і освоїти таким чином «м’яку зброю», розглянути напис на булаві латинською мовою зі змістом «Все повертається» і пам’ятати це вираз при прийнятті рішень», — розповідає джерело.

Ірина Луценко, дружина генерального прокурора Юрія Луценка

Ірина Луценко, дружина генерального прокурора Юрія Луценка

Нагадаємо,  у п’ятницю, 17 травня, стало відомо про те,що Ірина Луценко подала у відставку з посади представниці президента Петра Порошенка у Верховній Раді.

Ірина Луценко

Ірина Луценко
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...