Історія з «кримінальним душком»: як «Паша Мерседес» відібрав землю у чоловіка, який вижив під час бомбардування фашистами Києва

Історія з «кримінальним душком»: як «Паша Мерседес» відібрав землю у чоловіка, який вижив під час бомбардування фашистами Києва

Колишній настоятель Києво-Печерської лаври митрополит Павло (Лебідь) став власником розкішного особняка на Печерських пагорбах, відібравши землю у законного спадкоємця. Історія «з кримінальним душком» бере початок ще в далекому 1941 році.
Про це йдеться у матеріалі OBOZREVATEL. Зазначається, що проживала на цьому місці у Києві така собі родина Береговенків іще з 1913 року. Однак 1941-го їхній будинок було зруйновано фашистськими бомбардуваннями.


обшук митрополит Павло

Тоді ж загинуло троє членів цієї родини. Двох дівчаток та жінку похилого віку під час війни поховали на рідному обійсті. Вижив тоді лише однорічний хлопчик Вітя, який і успадкував землю. Через роки він відбудував будинок, але коли спробував приватизувати землю у 1990-х роках, зіткнувся з низкою перепон.

Згодом Віктор дізнався, що Київрада віддала його ділянку у володіння двом «святим отцям» – Блаженнішому митрополиту Київському та всієї України Володимиру та наміснику Києво-Печерської лаври, на той час єпископу, Павлу. Кожному виділили по 0,10 га.Печерський суд
суд митрополит Павло
будинок Павла у Києві

Віктор звернувся до суду, однак роки тяганини не дали результату і врешті на фактично відібраній у літнього киянина землі священнослужителі розпочали будівництво особняків.

Береговенко суд

Як з’ясували журналісти, загальна площа «скромного» особняка митрополита Павла складає 545 кв. м, а житлова – 104, тоді як вартість земельної ділянки – щонайменше мільйон доларів.

Нагадаємо: 1 квітня митрополиту Павлу вручили підозру. Згодом він заявив, що йому нібито призначили домашній арешт, а вдома проводитимуть обшуки. У СБУ повідомили, що Лебідь у своїх публічних виступах неодноразово ображав релігійні почуття українців, принижував погляди вірян інших конфесій і намагався сформувати ворожі настрої до них, а також робив заяви, які виправдовували чи заперечували дії країни-агресора. Це підтвердила й ініційована СБУ судово-лінгвістична експертиза.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий