Іво Бобул подав до суду на журналістку Емму Антонюк після скандального інтерв’ю і звинувачень у сексизмі

Іво Бобул подав до суду на журналістку Емму Антонюк після скандального інтерв’ю і звинувачень у сексизмі

Понад два місяці тому в мережі спалахнув гучний скандал навколо відомого українського співака Іво Бобула. Той прийшов на інтерв’ю до блогерки Емми Антонюк і під час розмови відзначився сексистськими заявами. Зокрема, артист звинуватив жінок у меркантильності та непорядності, а коли інтервю’єрка почала сперечатися – встав і пішов. Зараз Бобул розповів, що подав до суду на Антонюк, оскільки вона нібито не мала права публікувати матеріал із ним.
Про свої наміри виконавець повідомив в інтерв’ю «ЖВЛ». Артист переконаний, що журналістка хотіла хайпанути на його імені та гучному скандалі.


Бобул наполягає, що не дозволяв публікувати скандальне інтерв’ю з ним на YouTube, проте Емма, за словами зірки, це прохання нібито проігнорувала. Розмова артиста та журналістки обірвалася приблизно на 40-й хвилині на темі сексизму, але співак, дізнавшись подальші питання від Антонюк, запевнив, що пішов би звідти у будь-якому разі.

Іво Бобул подав до суду на журналістку Емму Антонюк після скандального інтерв'ю і звинувачень у сексизмі

«Я скільки інтерв’ю давав за своє життя, але такого у мене не було. Я їй казав: «Не викладай це в ефір без мого дозволу». Я подав до суду через те, що вона не мала права без мого дозволу виставляти це. Потрібно мати якусь честь. З вовками я по-вовчому, з людьми – по-людськи. Коли вже я пішов і мені сказали, які вона там питання готувала ще… Я все одно б пішов. Вона хотіла хайпанути. Така вона є», – прокоментував Бобул.Іво Бобул подав до суду на журналістку Емму Антонюк після скандального інтерв'ю і звинувачень у сексизмі

Судом займається не сам Бобул, а його юристи. Деталями співак не поділився. Втім, своєї провини чи помилковості у висловлюваннях виконавець геть не бачить. Каже, що сексистом себе не вважає, але й від сказаних в інтерв’ю слів не відмовляється.

«Іво Бобул, сказав би краще, секс-символ, а не сексист. По-перше, послухати репертуар. Про що? Про любов до жінок! Я залишаюся при тому, що я сказав, але я люблю жінок. Так, є таке в суспільстві і треба визнати, що таке є. Я сказав, що я сказав, і маю право говорити те, що я думаю. Я говорив не про всіх, а про деяких. Потрібно було це розуміти. А взяти людину і головою об асфальт…Ну навіщо? – зазначає співак.

Нагадаємо, ще в лютому цього року навколо інтерв’ю Іво Бобула спалахнув скандал. Він видав кілька абсурдних сексистських заяв про те, що сучасні жінки «меркантильні», а «хороші дівчатка мають сидіти вдома». Коли Емма Антонюк спробувала довести неправоту артиста, той покинув студію.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий