Кабмін звільнив заступника голови МВС Гогілашвілі після скандалу на блокпосту – ЗМІ

Кабмін звільнив заступника голови МВС Гогілашвілі після скандалу на блокпосту – ЗМІ

Кабінет Міністрів України звільнив заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі. Причиною став скандал, який посадовець влаштував із правоохоронцями на блок-посту на Донеччині, коли його автомобіль зупинили.
Про звільнення повідомив «Інтерфакс-Україна» з посиланням на джерело в уряді. Нагадаємо, раніше в мережі з’явилося відео зі скандальною поведінкою Гогілашвілі. На ньому чиновник у грубій формі з використанням нецензурної лексики розмовляє із правоохоронцями.


Його автомобіль було зупинено для перевірки документів. Чиновник вийшов з автомобіля, почав кричати та ображати їх.

«Впізнав мене чи ні, б***ть? Дуже х**во, що ти начальство не впізнаєш! Заступник міністра внутрішніх справ, так тобі зрозуміло?» – сказав Гогілашвілі.
Чиновник зажадав, щоб усі правоохоронці назвали свої імена та номери жетонів, постійно говорив, що вони «женуть» і вимагав «поводитися по-людськи», хоча співробітники поліції, судячи з відео, зверталися до нього ввічливо і поводилися, згідно з правилами.

Пізніше Гогілашвілі вибачився у Facebook за свою «зайву емоційність».

Водночас президент України Володимир Зеленський висунув вимогу звільнення Гогілашвілі з посади заступника міністра внутрішніх справ. Президент висловив переконання, що відповідну заяву вже написав і сам чиновник, який потрапив у скандал.

«Що б там не було, відповіддю на законну вимогу представника поліції має бути коректна поведінка кожної людини. Незалежно від посади, соціального статусу чи будь-яких інших обставин», – підсумував Зеленський.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий