Главная / Новости / Аналитика / Статьи / Казка за ваші гроші: на племінницю міністра з неба впали елітні квартири і нове авто

Казка за ваші гроші: на племінницю міністра з неба впали елітні квартири і нове авто

Божена Климчук, племінниця міністра юстиції України Павла Петренка, відразу ж після його призначення, обзавелася двома елітними квартирами в престижних житлових комплексах на Печерську і автомобілем Lexus NX200.

Цю інформацію оприлюднили у розслідуванні телепрограми «Наші гроші».


У розслідуванні йдеться про те, що племінниця міністра придбала активи вартістю 7 мільйонів гривень, в той час, як у самої дівчини власних доходів не було.

На момент покупки дівчина була студенткою і працювала тільки молодшим економістом і помічником бухгалтера.

Обидві квартири були придбані в 2015 році. Повідомляється, що це двокімнатні апартаменти 85 квадратних метрів у київському ЖК «Панорама», що на вулиці Євгена Коновальця, 44А. Аналогічні квартири зараз коштують близько 3,5 мільйонів гривень.

Крім того, племінниця міністра обзавелася двокімнатною квартирою на 65 квадратів в будинку по вулиці Євгена Коновальця, 36-В, орієнтовна вартість зараз – 2,5 мільйона гривень.

Читайте также   Каждый украинец отдаст 16 тысяч на госдолг: сюрпризы бюджета-2021

І хоча обидві квартири записані на неї, сама Климчук проживає в третій, маминій — на бульварі Шевченка.

Мати Климчук – Оксана Петренко – раніше входила до складу бізнес-структур свого брата, проте, зараз вона працює викладачем у Чернівецькому національному університеті Федьковича.

Після покупок елітних квартир, у вересні 2016-го, студентка придбала новий престижний автомобіль Lexus NX200. Щоб придбати таке авто в автосалоні необхідно більше мільйона гривень.

Якщо говорити про сукупний дохід батьків дівчини, то за останні два роки вони не змогли б собі дозволити навіть автомобіль Lexus. Як говорить сама Божена Климчук, їй допомагала вся родина.

Читайте также   Каждый украинец отдаст 16 тысяч на госдолг: сюрпризы бюджета-2021

За словами матері Божени, існує відразу кілька версій походження майна дочки: подарунок бабусі, спадок від дідуся, який помер 10 років тому, і допомога від дядька-підприємця по батьківській лінії – Романа Кличука.

Останній же у коментарі журналістам повідомив, що допомагає племінниці фінансово з навчанням і подорожами, але не сумами, яких вистачило б на нерухомість та авто.

Петренко заперечує свою допомогу в придбаннях племінниці. Він лише підтвердив, що в травні мав спільний відпочинок з нею в Туреччині та оплатив його.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...