Главная / Новости / Политика / Команда Зеленського зробить те, що не вдалося теперішній владі

Команда Зеленського зробить те, що не вдалося теперішній владі

Команда артиста Володимира Зеленського, який балотується в президенти, разом з представниками громадськості готує антикорупційну дорожню карту.

Відповідний механізм планують розробити з представниками громадськості та антикорупційними активістами. Уже 28 січня команда Зеленського зустрілася з антикорупціонерами, серед яких, зокрема, були голова правління Центру протидії корупції (ЦПК) Віталій Шабунін, народний депутат від БПП Сергій Лещенко та екс-член Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПКА) Руслан Рябошапка. Про це інформує сайт Главком.

Читайте также   Саакашвили поставил Зеленскому ультиматум

Зазначається, що таким чином команда Зеленського приєдналася до антикорупційного порядку денного, запропонованого представниками громадськості.


«На противагу нинішній владі, ми не будемо боротися з громадськістю, а навпаки — спільними зусиллями реалізуємо антикорупційну порядку денного … Детальна дорожня карта із реалізації антикорупційного порядку денного буде розроблена та впроваджена спільно з громадськістю», — йдеться у повідомленні команди.

Присутній на зустрічі Віталій Шабунін повідомив, що Володимир Зеленський «підтримав антикорупційний порядок денний, запропонований 20-ма провідними антикорупційними організаціями».

«Центр протидії корупції планує зустрічі з іншими політиками та кандидатами у президенти, зокрема Анатолієм Гриценком, Віктором Чумаком та Віктором Трепаком», — додав Віталій Шабунін.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...