Главная / Новости / Культура / Квартал 95 знайшов заміну Зеленському

Квартал 95 знайшов заміну Зеленському


У студії Квартал 95 нарешті розповіли, кого українці побачать у випусках шоу замість Володимира Зеленського, який у понеділок, 20 травня, став новообраним президентом України.

Стало відомо, що у «Вечірньому Кварталі» стануть виступати коміки Ігор Ластівчин та Юрій Ткач. До них приєднається актор Improv Live Shaw Володимир Шумки.


Кращий актор Ліги сміху за підсумками 4 сезону Володимир Мартинець вже офіційно увійшов в постійний склад акторської трупи «Вечірнього Кварталу». Артисти вже активно репетирують.

При цьому також стало відомо ім’я нового ведучого «Ліги сміху». Ним стане Євген Кошовий. Його тренерське місце в команді займе інший суддя, так як він не зможе одночасно тренувати і вести програму.

Рішення про те, хто стане новим тренером, візьмуть самі хлопці — до четвертого етапу п’ятого сезону з двох команд Кошового дійшла збірна Кременчука.

Володимиру Зеленському також підібрали заміну в «Розсміши коміка. Діти». Там його замінить Юрій Ткач. Поки що невідомо, хто займе місце Володимира у дорослому версії. Інформація про це з’явиться ближче до зйомок 16-го сезону проекту, які заплановані на осінь.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...