Главная / Новости / Политика / Образив поліцейського – плати великий штраф: в Авакова вже розробили законопроєкт

Образив поліцейського – плати великий штраф: в Авакова вже розробили законопроєкт


Міністерство внутрішніх справ підготувало законопроєкт про посилення відповідальності за образу поліцейських. Правоохоронці хотіли б збільшити розмір штрафу в декілька разів.

У МВС вже напрацювали деталі відповідного законопроєкту. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в інтерв’ю «УНН».


Що вже відомо про законопроєкт

Геращенку доручили завдання розробити законопроект щодо збільшення штрафу за образу поліцейських після протестів у справі Стерненка. Тоді виникли сутички між поліцейськими та активістами. Після цього двох правоохоронців, які били демонстрантів під час сутичок під судом відсторонили.

Читайте также   Украинцев будут по-новому наказывать за маски на подбородках: Кабмин озвучил штрафы

За словами заступника глави МВС, зараз за образу поліцейського та невиконання його вимог штрафують на суму 136 – 255 гривень. У МВС запропонували Верховній Раді збільшити розмір штрафів до 1700 – 3400 гривень.

Водночас Геращенко не впевнений, чи підтримають його депутати.

Я хочу подивитись, як вони будуть реагувати, якщо їм плюватимуть в обличчя, якщо депутатів будуть ображати, і вони нічого не зможуть зробити. Коли їм треба стояти годинами і вислуховувати всі ці нісенітниці,
– заявив він.

Читайте также   "Тупое животное "и "подонок": Притула и Дубинский жестко поскандалили в прямом эфире (видео)

Які ще нововведення пропонують у Авакова

  • Раніше в МВС виступили за додаткову відповідальність за використання газових балончиків проти правоохоронців під час акцій протесту.
  • Використання газового балончика додадуть як обтяжуючу обставину до статті кримінального кодексу про хуліганство на рівні з кастетами чи бітами. Відтак за це можна буде отримати тюремний термін.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...